Ko darīt Vjetnamā?

Šis patīkamais jautājums mūsu prātus nodarbina nu jau otro nedēļu. Kā daudzi no jums zina, mūs ar Kasparu piemeklējusi neticama veiksme – “Vanilla Travel” ceļojumu fotokonkursā esam laimējuši braucienu uz Vjetnamu!

Tādēļ, ja vēl kādreiz jums kāds viszinoši teiks, ka visos šajos konkursos uzvarētāji ir zināmi jau labu brīdi pirms tie vispār izsludināti un ka visas balvas allaž nonāk pie organizatoru uzticības personām, varat droši sist sev pie krūtīm un apgalvot, ka tā nu gluži nav un ka pazīstat kādu, kas tik iespaidīgu balvu dabūjis pavisam godīgā un atklātā cīņā (vēlreiz paldies visiem draugiem, radiem un pārējiem atbalstītājiem, kas par mums balsoja!). Patiesi ceram, ka šī uzvara ir solis tuvāk tam, lai turpmāk mums par savu blandīšanos apkārt pasaulei pašiem vairs nebūtu jāmaksā.

Lai nu kā, mēs abi joprojām esam neizmērojami priecīgi par šādu notikumu pavērsienu, kura rezultātā mums vairs nav jālauza galva, kur pavadīt savu nākamo atvaļinājumu. Plānojam doties ceļojumā nākamā gada februārī-martā un pavadīt Vjetnamā kādas trīs nedēļas. Pamazām jau esam sākuši apzināt iespējamās apskates vietas un, protams, pētīt arī gastronomisko izklaižu repertuāru. Interesanti, ka, gluži kā zinādami, ka drīz noderēs, pirms pāris mēnešiem iegādājāmies svaigu “Lonely Planet”  ceļvedi par DA-Āziju.

Taču ceļvežu standarta tekstu vietā mēs labprātāk dzirdētu jūsu ieteikumus un viedokļus par to, kas tad ir tas, kas mums obligāti jāredz, jāizdara vai jāizbauda Vjetnamā? Laipni lūgti izteikt savas domas komentāros!

Foto: sachman75

 

Iesaki citiem:
 • Twitter
 • Facebook
 • draugiem.lv
Tēmas: Āzija, Vjetnama

4 komentāri: “Ko darīt Vjetnamā?

 1. Ekspotīcija Post author

  Tā kā atbildes uz jautājumu “Ko darīt Vjetnamā?” tika saņemtas Twitterī, šeit nolēmām pievienot nelielu apkopojumu:

  @daciss – iesaku noskatīties, ja vēl nav redzēts, Top Gear in Vietnam special, derēs iedvesmai un ieskatam – ļoti labs!

  @diamna – gari nerakstīšu, bet mani draugi vjetnamieši iesaka
  ziemeļus

  @Johny_JG Noteikti vajag apskatīt vietas, kur “Rembo” ir filmēts :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.