Tiem, kas nokavēja

Pēdējā laikā mums reti gadās sestdienu vakaros būt mājās (pavasaris taču!), tādēļ nekādi nesanāk noskatīties kārtējo Ekspedīcijas “1000 jūdzes Indijā” sēriju pa LTV7.

Pagājušoreiz palūdzām Kaspara tēvam, lai ieraksta, un noskatījāmies pāris dienas vēlāk. Taču uzreiz pēc tam atklājām, ka Qfilma mājas lapā lejupielādēšanai pieejamas šīs un visu iepriekšējo ekspedīciju sērijas. Jaunāko sižetu var noskatīties divas dienas pēc pārraidīšanas TV. Kvalitāte ļoti laba (vismaz labāka par pašrocīgu ierakstu). Tiešām prieks par šādu nekomercializētu pieeju!

Turpat var apskatīties arī fotoreportāžu no brauciena. Lai arī video izskatās, ka Egonam līdz bijusi digitālā fotokamera, mums pēc bilžu kvalitātes kaut kā izskatās, ka bildēts ar filminieku.

Iesaki citiem:
 • Twitter
 • Facebook
 • draugiem.lv
Tēmas: TV

4 komentāri: “Tiem, kas nokavēja

 1. no amdb foruma

  O, paldies par šo! TV neskatos principā, bet tieši arī bija doma par Indiju noskatīties tos raidījumus.

 2. ivars

  jā, jā, tā Qfilma pārņēma visu //www.tv.lv un tur vismaz vēl pirms kāda laika varēja noskatīties arī iepriekšējās ekspedīcijas.

  indijas ekspedīcijas raidījumi pa TV ir gauži īsi un mazāk saturīgi par iepriekšējiem, taču nesmādējot šo – Indija izskatās fantastiski kārdinoša. Mēs pirms diviem gadiem vēl nebijuši Marokā par šo valsti domājām. Šāds raidījums tikai stimulē vēlmi apceļot vairāk un dažādāk!

 3. Zane

  Kads ir nolasījis manas domas…aizvadīto 3 nedēļu Intas Lases Indijas ceļojuma apraksts raisījis pastiprinātu interesi par Indiju. Prātoju, kur tikt pie visiem “1000 jūdzes Indijā” raidījumiem un, lūk, atbilde ekspoticija.lv. Paldies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.