Friziera apmeklējums

Pat salīdzinoši vienkāršs vīriešu matu griezums Taizemē ir īpašs pasākums. Jau pirms ceļojuma nolēmu, ka nākamreiz frizieri apmeklēšu jau brauciena laikā. Mūsu pludmalei tuvākajā ciemā ir tikai divas frizētavas, tādēļ nebija grūti izvēlēties.

Ja esam pieraduši pie tā, ka matu mazgāšana frizētavās parasti nav tas patīkamākais pasākums, kura laikā galva jāatgāž visai neērtā pozā, tad šeit tas ir pavisam citādi – matu mazgāšanas laikā klients tiek izguldīts gandrīz horizontālā stāvoklī. Turklāt šķiet, ka Taizemē ikviena skaistumkopšanas vai ārstnieciskā procedūra tādā vai citādā veidā ietver kādus masāžas elementus. Šo matu mazgāšanu tikpat labi varēja klasificēt arī kā vienkārši galvas masāžu – frizierīte tās laikā pamanījās pat nedaudz pamasēt kaklu.

Vidējais tajietis jau tāpat ir kādus 10-20 cm īsāks par vidējo latvieti, bet frizierīte bija pat vēl nedaudz īsāka par vidējo tajieti. Iesēdinājusi mani krēslā un nolaidusi to līdz zemākajam stāvoklim, viņa secināja, ka joprojām nesniedzas pietiekami augstu, un tādēļ uz brīdi nozuda, lai uzvilktu augstpapēžu kurpes. Un pat tad matu griešanas laikā viņai brīžiem nācās celties kāju pirkstgalos.

Principā tas vakar, pirmajā dienā uz salas, bija galvenais dienas notikums un spilgtākā kultūrpieredze, jo citādi dienu aizvadījām, zvilnot šūpuļtīklā, apskatot īrēšanai pieejamos bungalo un izmēģinot vietējās ēstuves. Neko vairāk sala mums vakar vienkārši neļāva darīt.

Lasīt citus ierakstus par Taizemi →

Apskatīt brauciena fotogaleriju →

Iesaki citiem:
  • Twitter
  • Facebook
  • draugiem.lv
Tēmas: Āzija, Ko Tao, Taizeme

1 komentārs: “Friziera apmeklējums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.